Samsung 2020 Model Telefonları Türkiye’de Satılmayacak1 Dakika Okuma Süresi

Samsung Türkiye, 2020 itibariyle Google Sorunu Yüzünden Yeni Telefonları Satmayacak

Bomba gibi düşen haberden sonra android sorunu, ülkemizde faaliyet gösteren firmaları etkiliyor. Türkiye’de en çok telefon satan şirketlerin başında gelen Samsung, Google’ın Türkiye’deki Android lisansıyla ilgili gelişmeler beklendiği için, 2020 model telefonlarını Türkiye piyasasına sürmekte gecikebilir veya hiç satılmayabilir.

Samsung cep telefonları google

Sizlere Cep Telefonu Tavsiyesi – Aralık 2019 2020 girmeden yılın son alınabilir telefonları tavsiye etmiştik elinizi çabuk tutsanız iyi olur yoksa Google sıkıntısı yüzünden yeni bir telefon alamayabilirsiniz.

Habere göre Huawei gibi Samsung da yeni duyuracağı Android işletim sistemli cep telefonu modellerini ülkemizde hemen piyasaya sürmeyecek. Bu gelişmeler Mart ayında piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy S11 ailesi gibi önemli akıllı telefonları etkileyebilir.

Google ve Rekabet Kurumu ile yaşanan sıkıntı çözülürse, lisans konusundaki problemler aşılana kadar, ülkemizde yeni Android cihazları satmayacak. Henüz kararın kesinleşmediğini hatırlatmakta fayda var kesinleşmiş resmi bir açıklama yapılmadı. Bu özel durum elbette ki şu an satışta olan model telefonları etkilemeyen karar satışına da etki etmeyecek. Eğer iki cepheden de son bir gelişme olursa eğer sizi haberdar edeceğiz.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE YANIT VER!
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
1 Dakika Okuma Süresi">
Tepkiniz Alındı 🙂"Samsung 2020 Model Telefonları Türkiye’de..." Bir kaç saniye önce

Benzer İçerikler Bunlar İlginizi Çekebilir veya Arama Bölümünden Arama Yapabilirsiniz

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir