Philips 243B9 Monitör2 Dakika Okuma Süresi

Philips 243B9 Monitör 24 İNÇLİK PHİLİPS 243B9 MONİTÖR SATIŞA ÇIKIYOR

Philips monitör
Philips 243B9 Monitör

PHİLİPS 243B9 LCD MONİTÖRÜNÜ PİYASAYA SÜRÜYOR. YENİ PHİLİPS MONİTÖR USB-C KENETLEMEYE, YÜKSEK HIZLI USB 3.2’YE, 24 İNÇLİK IPS PANELE VE FULL HD 1920×1080 ekrana sahip monitörler piyasaya çıkıyor.

Kullanım kolaylığı için tasarlanan Philips 243B9 güç teminli, USB-C kenetlemenin hızını sunabiliyor. Tek bir ince, tersine döndürülebilir konektör ile, kullanıcılar uyumlu dizüstü bilgisayarlarını şarj edebilir, yüksek çözünürlüklü videolar izleyebilir ve süper hızda veri iletimi yapabilirler. Monitör aynı zamanda HDMI bağlantısı da sunuyor, bu da kullanıcıların, aralarında DVD çalarların, video kameraların ve kişisel bilgisayarların da bulunduğu AV kaynaklarından tek bir kablo üzerinden, görüntü ve ses aktarımı sağlıyor.

Philips 243B9’da bulunan IPS panel, 178° geniş görüntüleme açıları ve canlı, parlak görüntüler sunuyor. Full HD yani 1080p çözünürlük ise daha fazla ayrıntı ve netlik sunuyor. Ayrıca LowBlue Modu sayesinde, kullanıcı gözünün yorulmasının da önüne geçmiş oluyor. Üstelik Philips 243B9 modeli, hem ergonomik rahatlık hem de entegre kablo yönetimi sağlayan, ayarlanabilir bir SmartErgoBase tabana sahip.

Dahili bir PowerSensor, otomatik olarak kullanıcının ekran başında bulunup bulunmadığını tespit edip monitörün parlaklığını daha uzun monitör ömrü için ayarlıyor ve %80’e kadar çıkan enerji tasarrufu sağlıyor. Öte yandan Zero Power Switch ise sıfır enerji tüketimini garantiliyor ve monitörün karbon ayak izini daha da azaltıyor. PVC / BFR içermeyen kasaya sahip, cıva ve kurşun içermeyen Philips 243B9 modeli aynı zamanda %85 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik ve %100 geri dönüştürülebilir ambalaj malzemesi kullanıyor.

Philips 243B9 monitör 239 dolar tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden Ocak 2020’de piyasaya çıktığında buraya inceleme konumuzu ekleyeceğiz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE YANIT VER!
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
2 Dakika Okuma Süresi">
Tepkiniz Alındı 🙂"Philips 243B9 Monitör Bir kaç saniye önce

Benzer İçerikler Bunlar İlginizi Çekebilir veya Arama Bölümünden Arama Yapabilirsiniz

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir