Lg Nanocell Tv Nedir ? Lg Nanocell Tv Modeli İnceleme2 Dakika Okuma Süresi

Lg Nanocell Tv Nedir ? Lg Nanocell Tv Modeli İnceleme

Lg’nin OLED teknolojisi bildiğiniz gibi bir çok sorunu beraberinde getirmişti. Burn-in sorununu bir türlü çözemeyen LG yeni bir teknoloji olarak Lg Nanocell Tv imalatına başladı. Peki Nedir bu Nanocell Tv? Ne farkı vardır ne işe yarar önce size bu teknoloji açıklayalım. Yine hatırlatalım detaylı bilgiye üstteki videodan ulaşabilirsiniz…

Nedir Bu Yapay Zeka ?

LG OLED AI TV, üstün teknolojik özellikleri ve yapay zekanın gücü ile bir televizyondan çok daha öte. Ağzınızdan çıkan birkaç sözcük AI TV’yi yönlendirmenize yetiyor. Yapay zekayla desteklenen LG OLED AI TV, üstün ses özellikleri, akıllı işlemcileri, Cinema HDR destekleri ve daha fazlasıyla günlük hayatınızı kolaylaştırıyor ve televizyon izleme alışkanlıklarınızı sonsuza kadar değiştiriyor.

Freesync Nedir ?

Özellikle grafik yoğun oyunlar için geliştirilen LG 34UM67 modeli şirketin ilk 21:9 UltraWide Oyun Monitörü olma özelliği taşıyor. AMD’nin FreeSync teknolojisi, monitör ve ekran kartı arasında senkronizasyon sorunu yaşandığında görülen kopmaların önüne geçiyor. Böylece en yumuşak ve eşi görülmemiş oyun deneyimini garanti eden FreeSync teknolojisi, resim karesi hızında herhangi bir kayıp yaşanmadan akıcı bir görüntü sağlıyor.

“Özgür ve açık endüstri standartlarını temel alan AMD FreeSync teknolojisi inovatif bir monitör teknolojisi olarak, 30 yıldır PC oyuncularını rahatsız eden kopmaları ve ekran donmalarını ortadan kaldırıyor” diyerek sözlerine başlayan AMD ISV/IHV İş Ortağı Grubu Kurumsal Başkan Yardımcısı Roy Taylor, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “AMD FreeSync teknolojili LG UltraWide Oyun Monitörü gibi heyecan verici ekranları tüketicilerimize LG Electronics işbirliği ile sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz”

UltraWide oyun monitörü, sıradan 16:9 monitörlerde görülmeyen gizli alanları değerlendirerek kullanıcıların avantaj sağladığı fazladan UltraWide görüş alanı (FOV) veriyor. Monitörün Siyah Dengeleyicisi karanlık sahneleri aydınlatıyor ve nesne ya da düşmanların gizlenebileceği koyu siyah alanlarının açıkça fark edilmesine yardımcı oluyor. Dynamic Action Sync modu girdi teklemelerini en düşük seviyeye indirirken oyunun oynanışını gerçek zamanlı hale getiriyor. Battfield 4, World of Warcraft ve ArcheAge gibi birçok oyun 21:9 çözünürlüğü desteklerken daha birçok oyunun bu çözünürlüğü gelecekte desteklemesi bekleniyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE YANIT VER!
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
2 Dakika Okuma Süresi">
Tepkiniz Alındı 🙂"Lg Nanocell Tv Nedir ? Lg Nanocell Tv Modeli İn..." Bir kaç saniye önce

Benzer İçerikler Bunlar İlginizi Çekebilir veya Arama Bölümünden Arama Yapabilirsiniz

Kanalının Diğer Videoları

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
0 Yorum sahipleri
Son yorum yazarları
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
özkan
Ziyaretçi
özkan

Lg Nanocell Tv Nedir ? Lg Nanocell Tv Modeli İnceleme seviyorum sizleri 🙂

YoutubeFan
Ziyaretçi
YoutubeFan

Bununla ilgili gördüğümm 237 . içerik belki.