Boğa Burcu Şubat Ayı 2020 Yorumları3 Dakika Okuma Süresi

Boğa Burcu Şubat Ayı 2020 Yorumları Şubat Ayında Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Sevgili Boğa burcu olanlar Şubat ayı gelip çattı ve yükselen burcu boğa olanlar; bu ay sizlere yeni fırsatlar çıkacak karşınıza yapacağınız en büyük hata ise bunları değerlendirmemek olacaktır. Sürekli ay içinde hangi konulara eğilim göstereceğinize dair fikirler aklınızda belirecek ama harekete geçmekte zorlanacaksınız. Nasıl daha kaliteli ve doğru adımlar atacağınıza dair fikirler sunar. Yani yaşamaksa hepimiz yaşıyoruz ama amacına göre huzurlu yaşamak ve doğru bir zamanlama içinde olmak bizleri mutlu insan kılar. Bu yüzden bu aylık raporda bahsedeceğim konulara sizler eğilim gösterirseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün 07 Şubat’ta burç değiştirmesi sizler için oldukça önemli olarak değerlendirilebilir. Bu ay sorumluluklarınızı arttırın ve kendinize güven duyun. Zaten sorumluluklar üzerimde ve ben bunlardan yoruldum gibi bir fikir içinde olmayın. Bu durumu bir öfke haline dönüştürmeyin aksine bu durumu hafifletmeniz sadece üzerinize düşenleri yapmanızla sınırlı olsa yeterli olacaktır. Kariyerinizle ilgili uzun süredir büyük bir çalışma içindeyseniz artık şubat ayı bunu ortaya sunma zamanı diyebiliriz. İlişkilerde ya da dostluklarınızda çok yalnız kaldığınızı düşünebilirsiniz. Eğer yakınır ve şikâyet ederseniz depresyon olarak bu size geri dönebilir. Bundan hiç şikayetçi olmayın. Şu an üretme ve çalışma zamanındasınız.

09 Şubat’ta Aslan burcunda yaşanacak olan dolunay sizler için bildiğiniz ezberleri bozacak düzeyde olabilir. Daha hoşgörülü ve esnek olmanız gereken bir dönem başlıyor diyebiliriz. Özellikle aşk, ilişkiler ya da çocuklarınız ile ilgili konularda bunu daha fazla hissediyor olabilirsiniz. Bu ay hedeflerinizi doğru belirlemelisiniz. Doğru bir eğitim ya da kariyer planlaması sizlere çok fazla zaman kazandırabilir.

16 Şubat’ta Mars’ın oğlak burcuna geçmesiyle daha fazla harekete geçecek ve artık reel sonuçlara yaklaşacaksınız. Bu ay sizleri ilgilendirecek en önemli konulardan biri 17 Şubat’tan sonra gerçekleşecek olan Merkür gezegenin balık burcundaki gerilemesi olacak. Bu durum sizleri yaptığınız işleri ortaya sunmak ve eksik kalan projelerinizi tamamlamak adına muhteşem bir noktaya taşıyacaktır.

Merkür’ün gerilemesi 11 Mart tarihine kadar devam edecek. Bu yüzden bu zaman sürecinde 2019 yılında yarım kalan işlerinizi tekrar sorgulayabilir ve yeni bir formatta hayata geçirmeyi deneyebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde küs olduklarınız ya da bazı yanlış anlaşılmalardan ötürü zorluklar söz konusu olabilir. Bu zamanlarda ilişkilerde oluşabilecek gergin durumları doğru yönetirseniz pişmanlıklar duymazsınız. Bu ayı 23 şubattaki balık yeniayı kapatıyorsunuz. Bu sizler için muhteşem haberler ve emeklerinizin karşılığını almak olarak nitelendirilebilir. Umarım ay başındaki engelleri aşmış buradaki ödülleri almış bir şubat ayı geçirmiş olursunuz…

Bu ay geliştirmeniz gereken becerileriniz:

  • Hayal kurun ve gerçekleştirmek için çabalayın fırsatları değerlendirin.
  • Sevginizi gösterin yeni bir aşk başlayabilir.
  • Karşınızdaki size hata yapanları affetmeye çalışın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE YANIT VER!
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Tepkiniz Alındı 🙂"Boğa Burcu Şubat Ayı 2020 Yorumları Bir kaç saniye önce

Benzer İçerikler Bunlar İlginizi Çekebilir veya Arama Bölümünden Arama Yapabilirsiniz

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir