Boğa Burcu Ocak Ayı 2020 Yorumları3 Dakika Okuma Süresi

Boğa burç 2020

Boğa Burcu Ocak Ayı 2020 Yorumları

Boğa burçlarını ocak ayında neler bekliyor? Ocak ayı yeni bir yıl ve ay başlangıcı olarak burçlar için çok önemli tabi ki boğalar içinde. Boğaların artık işlerinde düzlüğe çıktığı bir ay başlangıcı Ocak ayı görünüyor. 20 Ocak’a kadar sürecek olan Venüs retrosu, sıkıntılarınızı aştığınız ve maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuştuğunuzu hissettiğiniz bir dönem olacak. Eşiniz veya ailenizle fikir alışverişi sizin için iyi olacaktır. Anlaşmakta zorlandığınız insanları hayatınızdan çıkarma fikrini uyguladığınız Ocak ayında artık önünüzde sevmediğiniz ve geride bıraktığınız bir ay olarak hafızanıza kazınabilir. İşlerin yorucu olduğu ve emek harcadığınız bir ay olacak olan Ocak çalışacağınız ve karşılığını alacağınız bir ay sizi bekliyor.

Sağlık

Venüs’ün burç değiştirmesi ise 2’sinden itibaren sağlığınız bozulabilir. Eşinizin veya sizin sağlığınızı etkileyecek bu döneme dikkat etmelisiniz ve hasta olmamaya çalışmalısınız. Dostlarınızın sizi üzmesini kafanıza çok fazla takıyorsunuz ve bu psikolojinizi hatta uykularınızı etkiliyor. İnsanları çok fazla kafaya takmayı bırakmalısınız ve önünüze bakmayı öğrenmelisiniz. Sağlığınız kimseden değerli olmadığının farkındasınız ama hasta olmaktan korkmuyorsunuz.

Boğa burcu 2020

Aşk ve Para

2019 şanslı aşk dönemini geride bırakan Boğalar bu ay ve yıl aşk bakımından geçen yıla göre biraz şanssız geçirecekler. Yanlış insanlara yöneldiğiniz ve şanssızlıkların peşini bırakmadığı Ocak ayında ve 2020 yılında sizi üzecek Aslan burçlarına dikkat etmelisiniz. Para kısmında bir sorununuz olmayacak görünse de para harcamayı çok sevdiğiniz için kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz. Aşk kaybı yaşayıp kendinizi alışverişe verebilirsiniz. Evli olan boğalar için ise aşk konusunda bir sıkıntı görünmese de ailesel sorunlar yaşayabilirsiniz. Ailenizden birileri sizi üzebilir veya eşinizin ailesinden birileri ilişkinizi etkileyecek kararlar almanızı sağlayabilir. İlişkinize ve evliliğinize aileyi dahil etmeyin.

2020 Ocak ayı tüm boğalar için güzel geçer ve şans getirir umarım. Sizler güçlü karaktersiniz ve güçlü kalmayı öğrenmelisiniz sevgili boğalar umarım her şey gönlünüzce olur ve güzel bir ay geçirirsiniz sağlıcakla kalın..

BU İÇERİĞE EMOJİYLE YANIT VER!
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
3 Dakika Okuma Süresi">
Tepkiniz Alındı 🙂"Boğa Burcu Ocak Ayı 2020 Yorumları Bir kaç saniye önce

Benzer İçerikler Bunlar İlginizi Çekebilir veya Arama Bölümünden Arama Yapabilirsiniz

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir