Aslan Burcu Ocak 2020 Yorumları3 Dakika Okuma Süresi

Aslan Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor Ocak 2020 Yorumları

Aslan ocak 2020

Sevgili Aslanlar, geçen ay burç yorumunuzu burada paylaşmıştık. Aslan Burcu Aralık 2019 Yorumları .Yeni bir yıl ve yeni bir tatil haftasına giriş yaptınız. Maddi sıkıntılardan başınızın kaldıracağınız ve rahatlayacağınız bir Ocak ayına giriş yaptınız. Hayatınızın güzelliklerine odaklanmaya hakkınız olduğunuzun farkındasınız. Artık geçmişle ilişkinizin ve insanlarla bağınızın koparmanız gerektiğinin farkındasınız. Temmuz aslanlarını daha güzel bir ay bekliyor olacak lakin geçmişe takılmayı bırakmalısınız.

Aşk ve Para

Aslan burçları güzel bir yıl beklemese de bu ay bu yılın en güzel dönemi olabilir. Bu ay üzüntülerin en az olduğu bir ay geçirmelisiniz retronuz Ocak ayında aslanları olumsuz etkiliyor olacak. Aslan burcu Ocak 2020 kötü yüzünü ve insanları kırmayı bilmelisiniz fazla duygusallıkları kaçmamalısınız. Bu retroda artık parasal sorunlar bir kenara aşk hayatımızda da bizi sıkıntıları geride bırakmanız gerekiyor. Parasal bir sıkıntı görünmüyor bu ay maddiyatın sakin ve borçlarınızın ödeneceği bir ay olacak. İnsanlardan ve ikili ilişkilerden geçmişte yaşadığınız kötü insanlardan uzak durmalısınız. Bu ay hayvanlara ve içinizdeki yardımsever yönünüz ortaya çıkabilir. Her insanı hemen kabullenmeye çalışmayın. Hayal kırıklıklarına maruz kalmayın. Hareketli bir yıl olacak sizin için duygusal anlamda zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Ocak 2020

En Güzel Aylar

Ocak ve Şubat ayı sizin için bu yılın en sağlam ve güzel geçecek bir yıl olacak. Yorgunluğun en az olduğu ve sıkıntıların sakin geçtiği iki ay önünüzde sizi bekliyor. Sağlığınız iyi ama bel ve bacak ağrılarına dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda birlikte çalıştığınız insanlara dikkat etmeli ve onlardan gelecek kötülüklere hazırlıklı olmalısınız. Bir iş sahibi iseniz ekip arkadaşlarınızı değiştirebilirsiniz. Adım atarken korkmayın ve cesur olun. Hayatınıza daha fazla özen gösterin daha fazla net adımlar atmaya çalışın. Sizleri yıpratan insanlardan ve durumlardan artık uzaklaşmanız gerektiğini farkettiniz ve bunu yaptığınız zaman büyük bir rahatlama sizi bekliyor olacak.

Kendinize Vakit Ayırın


Sevgili aslanlar kendinizi çok boşladığınızın farkındasınız. Ve artık insanlarla aranızda ki mesafeyi koruyup kendinizle ilgilenme vakti geldi. Arkadaşlıklar ve ilişkilerde tertemiz bir dönem sizi bekliyor. Geri harekette olduğu sürece Jüpiter geçmişte zorlandığınız durumları geride bırakacaksınız. Kayıplarınız kazanca dönüşecektir. Bu ay içinde sözlerimi bitirirken Ocak ayında güçlü ve dirençli olmaya çalışın mutlu olun aslanlar kendinize dikkat edin ve çevrenizden çok kendinize ilgi gösterin. Umarım sorunsuz sevgi dolu bir ay geçirebilirsiniz sevgili aslanlar sağlıcakla kalın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE YANIT VER!
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
3 Dakika Okuma Süresi">
Tepkiniz Alındı 🙂"Aslan Burcu Ocak 2020 Yorumları Bir kaç saniye önce

Benzer İçerikler Bunlar İlginizi Çekebilir veya Arama Bölümünden Arama Yapabilirsiniz

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
0 Yorum sahipleri
Son yorum yazarları
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] ve şanssızlıkların peşini bırakmadığı Ocak ayında ve 2020 yılında sizi üzecek Aslan burçlarına dikkat etmelisiniz. Para kısmında bir sorununuz olmayacak görünse de para […]